Inhalátory


Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A

Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A

👌 Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom už si len vychutnávať ozdravnú saunu. Už 10 až 15 minút saunovania pomáha efektívne..



Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117

Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117

👌 Ak trpíte častými zápalmi dýchacích ciest, môže vám pomôcť parná inhalácia. S jej pomocou sa dostanú liečiva hlboko do dýchacích ciest. Inhalovať môžete minerálnu alebo slanú vodu,..



BEURER SI 40

BEURER SI 40

👌 PARNÝ INHALÁTOR . Veľmi tiché inhalačné zariadenie Beurer SI40 zaujme svojou účinnou aplikáciou. Kvapaliny, ako sú soľné roztoky či éterické oleje, môžete pomocou parného inhalátora jednoducho..



BEURER SADA PRISLUSENSTVA K IH 26 KIDS

BEURER SADA PRISLUSENSTVA K IH 26 KIDS

👌 NÁHRADNÝ SET PRE INHALÁTORY . Náhradný set pre inhalátory IH 26 Kids/IH 26 obsahuje: . Náustok, silikónovú detskú a dojčenskú masku, šikmý nadstavec, rozprašovač, 10 filtrov, hadicu...



BEURER IH 58 KIDS

BEURER IH 58 KIDS

👌 DETSKÝ INHALÁTOR  . Malý a veľmi tichý detský inhalátor BEURER IH58 je ideálnym spoločníkom na cestách. Príslušenstvo vo forme malej žirafy uľahčuje inhaláciu pre batoľatá a deti a rýchlo im..



BEURER IH 26 KIDS

BEURER IH 26 KIDS

👌 DETSKÝ INHALÁTOR  . Detský inhalátor BEURER IH26 dokonale vhodný pre deti je ideálnym spoločníkom pri astme, nachladnutí a respiračných chorobách. Dodávané príslušenstvo uľahčuje inhaláciu pre..



BEURER SADA PRISLUSENSTVA K IH 58 KIDS

BEURER SADA PRISLUSENSTVA K IH 58 KIDS

👌 NÁHRADNÝ SET PRE INHALÁTORY  . Náhradný set pre inhalátory IH 58 Kids/IH 58 obsahuje: . Náustok, silikónovú detskú a dojčenskú masku, šikmý nadstavec, rozprašovač, 10 filtrov, hadicu...



LAICA NE 2013

LAICA NE 2013

👌 KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR . Nádych od špecialistu . Inhalácia ako liečebná metóda, pomáha dopraviť liečivo vo forme hmloviny presne tam, kde to potrebujete, teda k vaším dýchacím cestám. S..



LAICA NE 2012

LAICA NE 2012

👌 INHALÁTOR. Inhalácia ako liečebná metóda, pomáha dopraviť liečivo vo forme hmloviny presne tam, kde to potrebujete, teda k vaším dýchacím cestám. S kompresorovým inhalátorom Laica NE2012 sa už..



BEURER IH 58

BEURER IH 58

👌 INHALÁTOR. Malý, ľahký a veľmi tichý inhalátor Beurer IH 58 ponúka vysoký výkon v malom balení.. To znamená, že je dokonalou pomôckou pri prechladnutí, astme a iných ochoreniach dýchacích ciest,..



MICROLIFE NEB PRO 2V1 KOMPRESOROVY INHALATOR S NOSOVOU SPRCHOU

MICROLIFE NEB PRO 2V1 KOMPRESOROVY INHALATOR S NOSOVOU SPRCHOU

👌 KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR. Profesionálny kompresorový inhalátor je kompletný systém aerosólovej terapie na každodenné domáce použitie na liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Je vybavený silným..



MICROLIFE NEB 800

MICROLIFE NEB 800

👌 INHALÁTOR. Microlife NEB 800 Mesh inhalátor. terapia inhaláciou pri respiračných ochoreniach,. malý a ultraľahký,. ultrazvuková technológia zabezpečuje veľmi tichý chod,. vhodný pre použitie..



BEURER IH 55

BEURER IH 55

👌 INHALÁTOR. Inhalátor Beurer IH55 sa používa na liečbu horných a dolných dýchacích ciest, nachladnutia, astmy a ochorení dýchacích ciest. Inhalátor používa technológiu vibračnej membrány,..



BEURER IH 60

BEURER IH 60

👌 INHALÁTOR. Inhalátor Beurer IH60 sa používa na liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Inhalátor je možné použiť na rozprašovanie kvapalných a viskóznych liečiv. IH 60 s technológiou..



LAICA NE 1005

LAICA NE 1005

👌 ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR. Cestovný, veľmi kompaktný Inhalátor Laica – ultrazvukový rozprašovač s vysoko efektívnym výkonom, extrémne tichý v súlade s najnovšími lekárskymi štandardmi.. Ľahko..



BEURER IH 40

BEURER IH 40

👌 BEURER IH 40 - INHALÁTOR . ultrazvukové technológie . Pre liečbu horných a dolných dýchacích ciest . príslušenstvo: . Náustok, dospelá maska, detská maska, filter, . 12 pohárikov, napájací..


Inhalátory 5 (100%) 24 x hodnotené

Kategória produktov inhalatory obsahuje 16 záznamov z výberu internetových obchodov.


Sociálne siete
facebook youtube
Hľadáte inhalátory? Poradíme ako vybrať Inhalátory, z výberu e-shopov.
© 2021 Kontakt