Sada Kovového Nábytku Obdľžnikový Stôl 6 Stoličiek

Sada kovového nábytku obdľžnikový stôl  6 stoličiek

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradný nábytok
Dodavateľ:Merkury Market
Cena:315.00 €
Cena bez DPH:262.5 €
Dostupnosť:skladom
Sada kovového nábytku obdľžnikový stôl 6 stoličiek 3 (60%) 21 x hodnotené

Univerzálny obdĺžnikový stôl vďaka kovovej konštrukcii odolnej voči poveternostným podmienkam. Má protišmykové prekryvy. Stôl bol vystužený dvojitými nohami, vďaka čomu je celok stabilný a odolný. Vzhľadom na hustú štruktúru je sieťovaná vrstva v podstate hladká a plochá. Kovový rám bol práškovo lakovaný, vďaka čomu je stôl hladký a lesklý, veľmi ľahko sa čistí, len utrite mokrou handričkou. Krásne strieborno-šedé sfarbenie určite vynikne z pozadia vášho usporiadania. Vytvorte štýlový, multi sezónny set s kovovými stoličkami.Najväčšou výhodou kovových stoličiek je ich viacsezónna povaha. Vyrobené z kovu s vhodnou impregnáciou je možné používať mnoho rokov. Moderný dizajn, ktorý charakterizuje túto stoličku, je dokonalým doplnkom vašej záhrady. Krásne vzory nad operadlom dokonale zapadajú do ružových pavilónov alebo stojanov. Ergonomický tvar umožňuje dlhý a pohodlný oddych na ňom. Pre väčšie pohodlie odporúčame zakúpiť si vankúš. Nájdete tu široký výber  Okrem toho je vďaka širokým podrúčkam veľmi pohodlné. Na nohách sú plastové zátky, ktoré chránia terasu pred poškriabaním. Kreslo je ľahko čistiteľné, len utierajte nečistoty vlhkou handričkou. Je vhodné ako pre nízko kovové konferenčné stolíky, tak aj pre vysoké stolové stolíky.V zostave sa nachádza 8087090 (stolička) a 8098739 (stôl).


 • Záhradná hojdačka sivá s vankúšom
  Záhradná hojdačka sivá s vankúšom

  Záhradná hojdačka pre tri osoby sa vďaka svojim univerzálnym farbám bude dokonale hodiť k dekoru každej záhrady. Nastaviteľná látková..

  149.00 €
 • Kovový stôl Sven 100x71cm
  Kovový stôl Sven 100x71cm

  Univerzálny, okrúhly stôl, vďaka svojej kovovej konštrukcii je viacsezónny. Má protišmykové podložky. Stôl je pod doskou stola vystužený..

  87.20 €
 • Betónový gril Ulisse
  Betónový gril Ulisse

  Betónový gril Ulisse je vysoko kvalitný taliansky výrobok, ktorý kombinuje skvelý vzhľad s funkčnosťou, dlhou životnosťou a pohodlím pri..

  399.00 €
 • Betónový gril Salamanca
  Betónový gril Salamanca

  Betónový gril Salamanca je vysoko kvalitný taliansky výrobok, ktorý kombinuje skvelý vzhľad s funkčnosťou, dlhou životnosťou a pohodlím..

  699.00 €
 • Nožnice Singlestep P26
  Nožnice Singlestep P26

  Nožnice ručné dvojsečné Single-step Fiskars sú vhodné ku strihu čerstvých konárov. Majú pohodlne vytvarované masívne rukoväte. Horná..

  13.89 €
 • Nožnice Fiskars Powergear Na Silné Konáre S Prevodom 10021
  Nožnice Fiskars Powergear Na Silné Konáre S Prevodom 10021

  Nožnice na silné konáre s prevodom Fiskars majú perfektne vybrúsenou ostrú čepeľ. Čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE, strihá proti..

  36.99 €
 • Motyčka
  Motyčka

  Ergonomicky navrhnutá motyčka s otvorom pre zavesenie, vytvorená z pevného polyamidu vystuženého sklenými vláknami. Používa sa na kyprenie,..

  6.99 €Doporučujeme: Záhradný nábytok Záhrada V tejto kategórii: záhrada | záhradný nábytok | záhradné sety | záhradné zostavy záhrada | záhradný nábytok | záhradné sety záhrada sa nachádza sada kovového nábytku obdľžnikový stôl 6 stoličiek!
© 2021 Kontakt