Skimmer Závesný Univerzálny

Skimmer závesný univerzálny

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:MARIMEX
Cena:18.81 €
Cena bez DPH:15.68 €
Dostupnosť:skladom
Skimmer závesný univerzálny 5 (100%) 27 x hodnotené

Skimmer pre zber nečistôt z hladiny bazéna. Skimmer sa napojí na prechod stenou bazéna pomocou skrutkovacieho adaptéra a hadice sa zavesí na stenu alebo golier bazéna. V balení sú adaptéry pre zavesenie na bazény Tampa alebo Florida. Skimmer nie je určený pre montáž k bazénom Florida Premium a Florida Premium Grey. Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju prakticky každý. Vďaka skimmeru sa z hladiny sťahujú nečistoty, ktoré potom zachytí filtrácia.Určené pre filtrácie s prietokom viac ako 2 m3/hodNevhodné pre bazény Tampa 1,83 a 2,44 mNie je určené pre bazény Florida Premium, Florida Premium Grey a Intex Ultra Frame  


 • Nafukovací bazén Aquarium 57471
  Nafukovací bazén Aquarium 57471

  S nafukovacím bazénom Aquarium si deti od 3 rokov užijú veľa zábavy. Má štvorcový tvar, príjemnú modrú farbu, ktorá navodzuje efekt farby..

  32.90 €
 • Filtračná vložka Marimex Pure Spa - 2 ks
  Filtračná vložka Marimex Pure Spa - 2 ks

  náhradná filtračná vložka do kartušových filtračných zariadení pre vírivé bazény, filtračná vložka je papierová a možno ju čistiť..

  13.41 €
 • Súprava záhradného nábytku 2 1 hnedá
  Súprava záhradného nábytku 2 1 hnedá

  Malé, ľahké a zároveň veľmi pohodlné vďaka hrubým, vysokým vankúšom na popoludňajšiu kávu alebo čaj. Táto jedinečná sada sa skladá..

  395.00 €Doporučujeme: V tejto kategórii: záhrada sa nachádza skimmer závesný univerzálny!
© 2021 Kontakt