Berlinger Haus Rýchlovarná Kanvica I-Rose Edition, 1,7 L

Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica I-Rose Edition, 1,7 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:38.99 €
Cena bez DPH:32.49 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica I-Rose Edition, 1,7 l 2,5 (50%) 26 x hodnotené

Štýlová rýchlovarná kanvica v kombinácii nerezu a číreho skla sa stane šperkom vašej kuchynskej linky. Najdôležitejšia časť a teda telo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, prístroj odolá korózii a zachová si bezchybný vzhľad. Väčšia časť tela kanvice je potom z borosilikátového číreho skla. To umožňuje jedinečný pohľad na práve prebiehajúce procesy v kanvici, variace sa a stúpajúce bublinky vody. Všetko je navyše doladené modrým LED podsvietením, ktoré je veľmi atraktívnym prvkom tejto kanvice.Sklenených rýchlovarných kanvíc sa báť nemusíte, borosilikátové sklo dokáže bez problémov vydržať veľmi vysoké teploty vriacej vody. Na 360° otočnom podstavci možno kanvicou otáčať zo strany na stranu a získať tak čo najlepší úchop v priestore na vašej kuchynskej linke, to ako pre ľaváka tak i pre praváka. Samozrejmosťou je vstavaný filter proti vodnému kameňu.


 • Catler KE 4014
  Catler KE 4014

  Dvojplášťová múdra kanvica s termoreguláciou s minimalistickým dizajnom v nehrdzavejúcom vyhotovení ozdobí každú kuchyňu. S objemom 1..

  63.99 €
 • Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica Emerald Collection, 1,7 l
  Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica Emerald Collection, 1,7 l

  Sklenená rýchlovarná kanvica BerlingerHaus prináša do vašej kuchyne kombináciu exkluzívneho dizajnu a maximálnej funkčnosti...

  35.99 €
 • Guzzanti GZ 205
  Guzzanti GZ 205

  Sklenené kanvice sú čím ďalej viac v kurze. Táto je vyrobená z vysoko kvalitného varného skla a v kombinácii s čiernym držadlom a..

  32.99 €
 • Bravo B 4285, kanvica cito 1,7l, nerez
  Bravo B 4285, kanvica cito 1,7l, nerez

  Pekná nerezová kanvica, ktorá má všetky praktické funkcie, ktoré bežný užívateľ ocení. Podsvietený vodoznak robí kanvicu elegantné...

  31.49 €Doporučujeme: Rýchlovarné kanvice V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza berlinger!
© 2021 Kontakt