Florina Čajník Madio, 2,5 L

Florina Čajník Madio, 2,5 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Čaje a káva
Dodavateľ:Florina
Cena:27.99 €
Cena bez DPH:23.33 €
Dostupnosť:skladom
Florina Čajník Madio, 2,5 l 2,25 (45%) 30 x hodnotené

Čajník Madio zaujme svojím zaobleným tvarom a elegatnou kombináciou farieb bielej a sivej. Vďaka vhodnej hrúbke a tvaru dna sa voda varí rýchlejšie a udržuje teplotu dlhšie. Tento čajník je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Táto surovina sa vyznačuje trvanlivosťou a odolnosťou. Je tiež úplne bezpečný pre zdravie, pretože nereaguje s prevarenou vodou. Nemení jej vlastnosti ani chuť. To znamená, že si ho budete užívať po celé roky.Kapacita čajníka MADI je 2,5 litra. Ešte väčšie pohodlie zaisťujú: odnímateľný kryt, píšťalka naklonená s mechanizmom v rukoväti a mäkký povrch na rukoväti. Všetky tieto prvky eliminujú riziko popálenia. Madio funguje skvele na elektrických a plynových sporákoch, ale nie je vhodný na indukciu.


 • Kela Varus 3 l KL-11657
  Kela Varus 3 l KL-11657

  Čajová kanvica nemeckej značky Kela je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s pogumovanou rukoväťou so zabudovaným otváraním..

  49.99 €
 • Konvička Lamart LUMIER LT7047 biela
  Konvička Lamart LUMIER LT7047 biela

  Štýlový pomocník do vašej kuchyne! Varná kanvica v nehrdzavejúcom prevedení zaujme na prvý pohľad moderným dizajnom, kvalitným..

  12.99 €Doporučujeme: Čajníky a čajové kanvice V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | Čaje a káva sa nachádza florina Čajník madio, 2,5 l!
© 2021 Kontakt