Berlinger Haus Rýchlovarná Kanvica S Termostatom Black Rose Collection, 1,7 L

Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica s termostatom Black Rose Collection, 1,7 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:41.95 €
Cena bez DPH:34.96 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus Rýchlovarná kanvica s termostatom Black Rose Collection, 1,7 l 2,75 (55%) 32 x hodnotené

Nerezová rýchlovarná kanvica v retro štýle bude ozdobou vašej kuchyne. Vďaka odnímateľnej pokrievke má pohodlne veľký otvor na plnenie vody. Aktuálnu teplotu vody môžete sledovať na okrúhlom ukazovateli teploty a pripraviť si tak ideálnu teplotu pre váš nápoj.Technické parametre a špecifikácie: čierny povrch s ružovými prvkami ukazovateľ množstva vody a teploty odmerná stupnicá odnímateľný kryt pre jednoduché čistenie časticový filter vstavaný filter skrytá tepelná špirála automatické vypnutie pri dosiahnutí bodu varu ochrana proti ohrevu naprázdno a proti prehriatiu prevádzková kontrolka protišmykové nožičky pre lepšiu stabilitu 360° otočný podstavec (odnímateľný podstavec) priestor pre uloženie kábla v podstavci prístroja nerezové dno príkon: 1850-2200 W napätie: 220-240 V


  • SENCOR SWK 2200 rýchlovarná kanvica
    SENCOR SWK 2200 rýchlovarná kanvica

    Rýchlovarná kanvica Sencor SWK 2200SS doplní vašu štýlovú kuchyňu vďaka svojmu nehrdzavejúcemu prevedeniu v kombinácii s čiernou..

    15.99 €Doporučujeme: Rýchlovarné kanvice V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kanvica!
© 2021 Kontakt