Orion Kanvice Var. Sklofilter ZOJA 1,65 L

Orion Kanvice var. sklofilter ZOJA 1,65 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Čaje a káva
Dodavateľ:Orion
Cena:18.99 €
Cena bez DPH:15.83 €
Dostupnosť:skladom
Orion Kanvice var. sklofilter ZOJA 1,65 l 5 (100%) 27 x hodnotené

Kanvica so sitkom/filtrom a pokrievkou. Vďaka jemnému sitku môžete pripravovať bylinné nálevy, ovocné čaje, sypané čierne i zelené čaje. Bez sitka ju využijete ako klasickú kanvičku na rôzne nápoje. Praktické ucho.Materiál: borosilikátové sklo - použitie od -20 °C do +180 °C, nerez. V kanvici môžete pripraviť čaj na elektrických, sklokeramických aj plynových sporákoch - nutné použiť rozptyľovač plameňa. Zahrievajte postupne. Je vhodná do umývačky riadu. Môžete v nej chladiť nápoje v chladničke.


 • Orion Sklenená varná kanvica s filtrom 0,8 l
  Orion Sklenená varná kanvica s filtrom 0,8 l

  Táto sklenená kanvica so sitkom/filtrom a pokrievkou je vhodná pre priamy ohrev. Vďaka jemnému sitku môžete pripravovať bylinné nálevy,..

  10.99 €
 • Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,
  Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,

  Kanvica je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je..

  10.49 €
 • Banquet Čajník s píšťalkou Magnolia, 3 l
  Banquet Čajník s píšťalkou Magnolia, 3 l

  Smaltovaná pískacia kanvica MAGNOLIA je vyrobená z oceľového plátu s 2-vrstvovým smaltovaným nástrekom a dekorom v štýle MAGNOLIA. Má..

  23.99 €
 • Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe
  Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe

  Čajová kanvica je nevyhnutným kuchynským doplnkom, táto kanvica osloví milovníkov moderného štýlu. V sivej farbe bude tou správnou..

  21.99 €
 • Čajník smalt Asterico 2,2 l, biela
  Čajník smalt Asterico 2,2 l, biela

  Je ťažké si predstaviť ráno bez vašej obľúbenej kávy alebo lahodného čaju. Čajová kanvica Asterico je nevyhnutným kuchynským..

  21.99 €Doporučujeme: Čajníky a čajové kanvice V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | Čaje a káva sa nachádza orion kanvice var. sklofilter zoja 1,65 l!
© 2021 Kontakt