Prístavný Stolík Sita Strieborný

Prístavný Stolík Sita Strieborný

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Odkladacie stolíky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:119.00 €
Cena bez DPH:99.17 €
Dostupnosť:skladom
Prístavný Stolík Sita Strieborný 2,5 (50%) 21 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Tento valcovitý príručný stolík v strieborných farbách je skutočným pútačom pozornosti. Povrch je vyrobený z lešteného hliníka. Mnoho pravidelných preliačenín po stranách a jemné tepanie na stolovej doske harmonicky narúšajú hladký vzhľad a dodávajú tomuto umeleckému dielu hravý nádych. Priemer je pri podlahe asi 32 cm a okolo stolovej dosky asi 30 cm. S výškou približne 42 cm je stôl ideálnym miestom na umiestnenie lampy, nápojov či knihy. Či už ho použijete ako doplnkový stolík na dekorácie alebo stolík k posteli či pohovke, s týmto neobvyklým nábytkom vnesiete do vášho domova orientálny prízvuk! Upozornenie o doručení: Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaru, a taktiež vlastný výnos do domu. Doručenie je uskutočnené prostredníctvom špedičnej firmy. O termíne doručenia Vás bude kontaktovať kuriér, s ktorým upresníte presný dátum doručenia. Upozornenie: Tento tovar sa nenachádza v našich predajniach. Objednať si ho môžete iba cez e-shop Möb


 • Konferenčný Stolík Saba
  Konferenčný Stolík Saba

  Elegantný dizajn bez rohov a hrán. Tento konferenčný stolík je s oválnou vrchnou doskou vyrobenou z bezpečnostného skla, ktoré je ľahké na..

  59.90 €
 • Konferenčný Stolík Saba
  Konferenčný Stolík Saba

  Elegantný dizajn bez rohov a hrán. Tento konferenčný stolík je s oválnou vrchnou doskou vyrobenou z bezpečnostného skla, ktoré je ľahké na..

  59.90 €
 • Konferenčný Stolík Mali
  Konferenčný Stolík Mali

  Nadčasový, elegantný konferenčný stolík je v sivom dekore Canyon ktorý upúta jeho jednoduchým dizajnom, v prevedení odolnému voči..

  66.90 €
 • Konferenčný Stolík Midi
  Konferenčný Stolík Midi

  Konferenčný Stolík Midi..

  52.90 €
 • Konferenčný Stolík Laura
  Konferenčný Stolík Laura

  Konferenčný stolík potvrdzuje svoju jedinečnosť praktickým využitím a inovatívnym dizajnom. Stolík má trendovú farebnú kombináciu..

  60.90 €
 • Konferenčný Stolík Cala Luna
  Konferenčný Stolík Cala Luna

  Moderný konferenčný stolík prekvapí jeho dizajnom a útulnými farbami dub San Remo svetlý v komibnácií s bielou. S rozmermi 100 x 40 x 59 cm..

  60.90 €Doporučujeme: Odkladacie stolíky V tejto kategórii: malý nábytok sa nachádza prístavný stolík sita strieborný!
© 2021 Kontakt