TESCOMA SmartCOVER 8 Ks

TESCOMA SmartCOVER 8 ks

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:169.00 €
Cena bez DPH:140.83 €
Dostupnosť:skladom
TESCOMA SmartCOVER 8 ks 2,75 (55%) 27 x hodnotené

Nerezový kuchynský riad s unikátnymi pokrievkami, s ktorými je varenie jedna radosť. Pokrievky sú opatrené pružným silikónovým okrajom, do ktorého je možné odkladať naberačku, penovačku, lyžicu, varešku a pod.Pri varení v riadu SmartCOVER máte hneď o niekoľko starostí menej:nepotrebujete misku ani stojanček pre odkladanie náradiapoužívané náradie máte vždy po ruke, odložené priamo v riadenemusíte zbytočne čistiť kuchynskú linku znečistenú odloženým náradímpokrmy, napr. polievky alebo omáčky pri podávaní nechladnúVýhody: pokrievka má v pružnom okraji otvory pre pohodlné cedenie pokrmov nádoby sú opatrené stupnicou masívne sendvičové dno vhodné aj pre indukčné sporáky vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu sklenené pokrievky sú doplnené pružným silikónovým okrajom záruka: 5 rokovSada obsahuje: 1x hrniec s pokrievkou pr. 20 cm, 4.0 l 1x kastról s pokrievkou pr.18 cm, 2.0 l 1x kastról s pokrievkou pr.20 cm, 3.0 l 1x rajnica s pokrievkou pr.16 cm, 1.5


 • TESCOMA SmartCOVER 8 ks
  TESCOMA SmartCOVER 8 ks

  Nerezový kuchynský riad s unikátnymi pokrievkami, s ktorými je varenie jedna radosť. Pokrievky sú opatrené pružným silikónovým okrajom,..

  169.00 €
 • Orion Hrnec nerez DALIE 2,4 l sklenená pokrievka
  Orion Hrnec nerez DALIE 2,4 l sklenená pokrievka

  Hrniec so sklenenou pokrievkou je skvelý pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a..

  23.99 €
 • Banquet Rosetta 30-dielna jedálenská súprava
  Banquet Rosetta 30-dielna jedálenská súprava

  Jedálenská súprava Rosetta s dekorom ruže je vhodná pre každé stolovanie. Taniere sú vyrobené z kvalitného bieleho porcelánu, ktorý..

  50.99 €Doporučujeme: Sady riadu V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza tescoma smartcover 8 ks!
© 2021 Kontakt