TESCOMA Panvica TitanPOWER ø 26 Cm

TESCOMA panvica TitanPOWER ø 26 cm

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:55.90 €
Cena bez DPH:46.58 €
Dostupnosť:skladom
TESCOMA panvica TitanPOWER ø 26 cm 5 (100%) 29 x hodnotené

Titánové panvice TitanPOWER značky Tescoma vydržia extrémnu záťaž. Špičkové panvice s nepriľnavým povrchom s titánovou vrstvou, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj pri intenzívnom každodennom používaní.Charakterizuje ich extrémne vysoká odolnosť, tvrdosť a oderuvzdornosť, veľmi rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, dlhodobé udržanie akumulovanej teploty a masívne prevedenie, ktoré sa nedeformuje. Vďaka vysoko nepriľnavému povlaku sa pokrmy v panviciach TitanPOWER nepripaľujú, prepekajú sa rovnomerne, zachovávajú si svoju prirodzenú chuť i šťavnatosť. Smažiť môžete zdravo a s použitím minimálneho množstva tuku. Komfortná nehrdzavejúca rukoväť je k panvici prichytená masívnymi kovovými nitmi. Panvice TitanPOWER neobsahujú žiadne plastové časti, sú žiaruvzdorné a môžete ich používať aj na dopekanie v pečúcich rúrach. Použitými materiálmi sú kvalitný kov, extra odolný titánový povrch a pre rukoväť nehrdzavejúca oceľ. Titánový povrch panvice je vhodný aj pre kovové obracačky a neostré kovové náradie. Panvice TitanPOWER sú použiteľné na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných a vhodné na umývanie v umývačke riadu. Nadštandardná záruka 5 rokov.


 • LT1131 panvica lievance 26cmCREPE LAMART
  LT1131 panvica lievance 26cmCREPE LAMART

  Lievanečník Crepe značky Lamart na prípravu lahodných lievancov, volských ôk, zemiakových placiek. Je vyrobený z odolného hliníka s..

  19.99 €
 • Orion Nerezová panvica Anett, 26 cm
  Orion Nerezová panvica Anett, 26 cm

  Nerezová panvica radu Anett je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Ideálna panvica na prípravu všetkých druhov pokrmov,..

  19.99 €Doporučujeme: Panvice V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza tescoma panvica titanpower ø 26 cm!
© 2021 Kontakt