TESCOMA Tlakový Hrniec ULTIMA 7.5 L

TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:169.00 €
Cena bez DPH:140.83 €
Dostupnosť:skladom
TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l 5 (100%) 28 x hodnotené

Tlakový hrniec ULTIMA značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 7,5 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a šetrnú prípravu obvyklých pokrmov. Hrniec je opatrený 4 poistkami a masívnymi ergonomickými úchytkami. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy varných dosiek. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Hrniec možno umývať v umývačke riadu, pokrievku v umývačke neumývajte. 5 rokov záruka.Vlastnosti a výhody tlakového hrnca Ultima: priamo na regulátore tlaku na veku hrnca sú graficky znázornené jednotlivé druhy mäsa ľahko a intuitívne nastavíte ideálny tlak pre pripravované jedlo vďaka veľkému otočnému uzáveru veka hrniec pohodlne otvoríte a uzavriete len jednou rukou má ukazovateľ aktuálneho tlaku počas varenia je opatrený praktickou meracou stupnicou súčasťou je naparovacie sito z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele Tlakový hrniec ULTIMA získal prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Design Award 2017.


 • Orion Tlakový hrniec UPLINE 6 l
  Orion Tlakový hrniec UPLINE 6 l

  Tlakový hrniec up-line z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele so sendvičovým dnom s termoakumulačnými vlastnosťami. Hrniec je vhodný na všetky..

  72.69 €
 • Orion Tlakový hrniec UPLINE, 4 l
  Orion Tlakový hrniec UPLINE, 4 l

  Tlakový hrniec up-line z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele so sendvičovým dnom s termoakumulačnými vlastnosťami. Hrniec je vhodný na všetky..

  90.99 €Doporučujeme: Tlakové hrnce V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza tescoma tlakový hrniec ultima 7.5 l!
© 2021 Kontakt